To sem dobil na moj e-mail...

Zanimive prigode, šale in podobne stvari, ki nas razveseljujejo.

Moderator: Proteus

To sem dobil na moj e-mail...

OdgovorNapisal/-a krmarko » 11 Jan 2019, 23:30

:) To sem dobil na moj e-mail za prebrat in v razmislek od "Zgodba za dobre ljudi.doc"
Posebna zgodba za posebno osebo - TEBE
Vzemi si pol minute in preberi to zgodbo, ker je res nekaj posebnega:
Dva moža, oba resno bolna, sta skupaj ležala v bolnišnični sobi. Eden od njiju je lahko vsak dan eno uro sedel v svoji postelji,
kar je pomagalo odvajanju vode iz njegovih pljuč. Njegova postelja je bila ob edinem oknu v sobi.
Drugi mož je moral vse dneve preležati na hrbtu.
Kmalu sta moža vse ure dneva govorila drug z drugim. Pogovarjala sta se o svojih družinah, svojih domovih, službah,
kje sta se vojskovala in kje vse sta bila na počitnicah. In vsak dan je mož, ki je eno uro sedel ob oknu, drugemu opisoval stvari,
ki jih je lahko videl zunaj.
Mož na drugi postelji je začel živeti za ta enourna obdobja dni, v katerih je njegov prijatelj razširil njegov svet z dogajanjem in barvitostjo zunanjega sveta. Okno je gledalo na park ob ljubkem jezeru. Race in labodi so se igrali na vodi, medtem ko so otroci so jezeru spuščali svoje male čolničke. Mladi ljubimci so se objeti sprehajali med cvetlicami in vsemi barvami mavrice.
Velika, stara, mogočna drevesa so lepšala pokrajino, v daljavi pa je bilo videti obrise oddaljenega mesta.
Ko je mož ob oknu opisoval vse to v dovršenih podrobnostih, je mož na drugi postelji priprl oči in si predstavljal slikovite prizore. Nekega toplega opoldneva mu je mož ob oknu opisoval parado, ki se je premikala ob jezeru.
Čeprav drugi mož ni slišal godbe, jo je videl v svojem umu. Tako so minevali dnevi in tedni.
Nekega jutra je jutranja sestra v sobo prinesla vodo za umivanje in ob oknu našla telo moža, ki je mirno umrl v svojem spanju. Razžalostila se je in poklicala bolnišnično osebje, ki je truplo odneslo ven.
Takoj ko je bilo mogoče, je drugi mož zaprosil, naj ga premaknejo k oknu.
Sestra mu je z veseljem ustregla in potem, ko je poskrbela, da se je udobno namestil, ga je pustila samega.
Počasi, z veliko težav, se je mož dvignil na komolca, da bi prvič sam ugledal zunanji svet.
Končno je imel možnost sam užiti lepoto zunanjega sveta. Napel je vse moči in pogledal skozi okno ob postelji.
Gledalo je na prazen zid.
Mož je povprašal sestro, kaj bi mogel biti razlog, da je preminuli sosed tako čudovito opisoval stvari v zunanjem svetu.
Sestra mu je povedala, da je bil slep in ni mogel videti zidu, ki je stal pred oknom.
Rekla mu je: "Morda je hotel le osrečiti vas."
Epilog: Neizmerna sreča leži v osrečevanju drugih, ne glede na naše lastne razmere. Deljena bridkost se razpolovi,
a kadar delimo srečo, se ta podvoji.
Če bi se rad počutil bogatega, samo preštej stvari, ki ti jih denar ne more kupiti. "Danes je dar, zato se imenuje sedanjost".
Izvirni pisec te zgodbe ostaja neznan, a pismo prinaša srečo vsakomur, ki ga pošlje naprej.
Ne zadržuj tega pisma. Ne pošiljaj denarja. Pošlji ga petim prijateljem, katerim želiš vso srečo.
Videl boš, da se ti bo čez štiri dni zgodilo nekaj lepega. Vso srečo! ;)
"Biti ali ne biti, to je tu vprašanje" William Shakespeare: Hamlet
Uporabniški avatar
krmarko

Kraj: Maribor
Zahvalil se je: 155 krat
Prejel zahvalo: 35 krat
Uporabnika povabil: SamoBr
Število neizkoriščenih povabil: 4

Re: To sem dobil na moj e-mail...

OdgovorNapisal/-a VolkD » 11 Jan 2019, 23:42

Evo, sedem ljudi je že videlo to zgodbo. Sedem je vsekakor več kot pet. Čez štiri dni boš doživel nekaj lepega.

Glej od tu dalje gre pa samo še navzdol. To zgodbo bo zagotovo videlo mnogo ljudi. In ti boš potem čez štiri dni ponovno in ponovno doživljal nekaj lepega.

In vsi bodo to vedeli. In počasi bodo postali nevoščljivi. Misliš, da tisto lépo obljubljeno, ali pa lepô obljubljeno, odtehta zlobo, ki pride iz nevoščljivosti? Verjemi, da je človeška zloba večja od vsega lepô lépo obljubljenega.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 6083 krat
Prejel zahvalo: 3978 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 253

OdgovorNapisal/-a krmarko » 12 Jan 2019, 15:44

...danes pa tole... :_think in razmišljam, če to ne paše bol med "Vici III"... :?:

Fwd: Resnični z urgence:

jaoooo ☺

SAMOMORILEC
Osemindvajsetletnika so po neuspelem poizkusu samomora pripeljali na urgenco. Fant je zaužil precejšnjo količino tablet nitroglicerina in jih poplaknil z obilo vodke. Ko so ga vprašali, kako je dobil številne podplutbe in odrgnine po glavi in telesu, je povedal, da se je zaletaval v zid, ker je želel, da bi nitroglicerin eksplodiral.

PERNATI OTROK
Petdesetletna ženska je prišla na urgenco in potožila zaradi bolečin v trebuhu. Po temeljitem pregledu so zdravniki ugotovili, da si je ženska v maternico kos za kosom stlačila celega piščanca. Ženska, ki ni mogla imeti otrok, naj bi to storila v prepričanju, da se bo piščanec spremenil v otroka. O tem, ali je bil piščanec pečen ali surov, ne poročajo.

PASJA RADOST
Moški srednjih let si je v navalu pijanskega besa odrezal svoj ponos in končal na urgenci. Spričo povsem sveže poškodbe je bil urolog mnenja, da bi mu manjkajoči ud, če bi ga našli dovolj hitro in v zadovoljivem stanju, lahko uspešno prišili nazaj. Zaradi tega so nemudoma obvestili policijo, ki je preiskala možakarjevo hišo, kjer je eden izmed policistov pod posteljo slišal cmokajočega pudlja. Po krajšem ruvanju s psom, ki se ni hotel odreči nenavadnemu posladku, je policistu uspelo iz pudljevega gobca izvleči možakarjevo moškost, ki so jo takoj prepeljali v bolnišnico.
Po pregledu prežvečenega penisa je urolog ugotovil, da le-ta ni več uporaben in možak bo moral odslej lulati sede. Policist je bil s strani okrajnih oblasti pohvaljen za svojo požrtvovalnost.

IZGUBLJENI KONDOM
Ko so devetnajstletnico vprašali, zakaj se je zglasila na urgenci, je povedala, da se je fantu med seksom snel kondom in da ga ni mogla izvleči niti s prsti. "Šla sem v kopalnico in se prisilila k bruhanju, vendar ga tudi izbruhati nisem mogla."

EPILEPSIJA IN SEX
Moški in ženska sta prišla na urgenco, zavita v okrvavljene hotelske brisače. Moški okrog pasu, ženska pa okrog glave. Zdravnikom sta razložila, da sta šla na romantično večerjo v hotelsko restavracijo.
Med večerjo se je ženska v sladostrastju splazila pod mizo, da bi svojega moškega oralno zadovoljila. V trenutku, ko je imela "polna usta dela" je doživela epileptični napad, ki je povzročil, da je z zobmi zagrabila možakarjevega "oneta" in pri tem v krču otepala z glavo. V agoniji in obupu je njen ljubljeni pograbil vilico in jo njo zbadal v glavo, dokler ni spustila njegovih kronskih draguljev.

PODGANA V NOŽNICI
Na urgenco je prišel moški z bolečim penisom. Pritožil se je, da ima njegova žena v svoji nožnici podgano, ki ga je med seksom ugriznila. Ko so preiskali ženo, so zdravniki v njeni nožnici našli pozabljeno kirurško iglo. Le-to so pozabili kirurgi, ki so žensko pred časom operirali na rodilih.

ŽELE ZA DIAFRAGMO
Neka ženska se je na urgenci potožila zaradi nenavadnega vijoličastega izcedka iz njene nožnice. Mislila je, da je to povezano z njeno diafragmo, ki jo je pred kratkim dobila pri ginekologu. Rekla je, da jo uporablja v skladu z navodili, ki ji jih je dal zdravnik in da jo vedno namaže z želejem. Ko so jo zdravniki na urgenci vprašali, kakšen žele uporablja, je ustrelila kot iz topa: "Borovničev!"

...no in kaj pravite na to vi?... :?:
Uporabniški avatar
krmarko

OdgovorNapisal/-a krmarko » 12 Jan 2019, 18:40

VolkD je napisal/-a: je napisal: Evo, sedem ljudi je že videlo to zgodbo. Sedem je vsekakor več kot pet. Čez štiri dni boš doživel nekaj lepega.

:D Darko hvala za poučen komentar, takih se vedno razveselim. :D
Čeprav jih je tole videlo že 130, se žal od tvoje napovedi še nič takega ni zgodilo. Se mi pa bo, če me boš naučil kako se naredi še apostrof nad črko, kot si napisal tule: " lepô lépo" in bom zopet zelo vesel 8-) . Hvala ti že v naprej za tvojo pomoč. Marko ;)
Uporabniški avatar
krmarko

OdgovorNapisal/-a mirkatmir » 12 Jan 2019, 18:59

držiš tipko Alt-Gr in pritisneš še tipko s strešico. Alt-Gr spustiš in pritisneš črko o.
lp, Miran (Miro S51SK)
Uporabniški avatar
mirkatmir

Kraj: Ribnica - JN75IR
Zahvalil se je: 135 krat
Prejel zahvalo: 176 krat
Število neizkoriščenih povabil: 23

OdgovorNapisal/-a VolkD » 12 Jan 2019, 19:00

Ja to je črka z ostrivcem. Ali tako kot je povedal predhodnik, ali pa tako kot si že sam ugotovil: copy-paste.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a miharix » 12 Jan 2019, 19:03

krmarko je napisal/-a:kako se naredi še apostrof nad črko, kot si napisal tule: " lepô lépo"

Alt Gr + 3 nato še o -> ô
Alt Gr + 9 nato še e -> é
podobno dobiš tudi:
Alt Gr + 2 nato še c -> č
Alt Gr + ? nato še a -> ä
Alt Gr + 2 nato še shift + a -> Ä
Alt Gr + 5 nato še a -> å
itd.
Lp,
M.
Uporabniški avatar
miharix

Kraj: Kamnik / LJ
Zahvalil se je: 246 krat
Prejel zahvalo: 175 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 38

OdgovorNapisal/-a VolkD » 12 Jan 2019, 19:10

Alt Gr + 248 dobiš °
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a gumby » 12 Jan 2019, 19:25

AltGr+5 in presledek naredi isto...
my brain hurts
Uporabniški avatar
gumby

Kraj: Lendava
Zahvalil se je: 95 krat
Prejel zahvalo: 512 krat
Število neizkoriščenih povabil: 56

OdgovorNapisal/-a SamoBr » 12 Jan 2019, 19:49

Kozmetični organizator

Imejte ličila vedno pri roki brez iskanja in vedno urejena

Vas vsako jutro jezi iskanje po kozmetični torbici, ko se vam že mudi v službo?

Za vas predstavljamo praktičen organizator kozmetike, ki je idealen pripomoček, saj bodo zaradi njega vsa ličila: čopiči, senčila, svinčniki za oči, rdečila za ustnice, maskare, laki za nohte itd., na svojem mestu.

Poskrbel bo, da bodo kozmetična sredstva vedno na dosegu roke in lepo pospravljena!

Idealen je za namestitev v kopalnico ali na toaletno mizico v spalnici.

Lastnosti:

Moderna in funkcionalna oblika
3 predali in 16 predelkov različnih velikosti
Mere pribl.: 21 x 19 x 12 cm

Lahko je tudi čudovito darilo!
Od kje nekomu ideja, da jaz uporabljam kozmetiko ?
SamoBr

Zahvalil se je: 129 krat
Prejel zahvalo: 251 krat
Uporabnika povabil: DusanK
Število neizkoriščenih povabil: 48

OdgovorNapisal/-a Iztok » 12 Jan 2019, 19:51

1280px-KB_US-International.svg.png
[im.g]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/22/KB_US-International.svg/1280px-KB_US-International.svg.png[/img]

https://en.wikipedia.org/wiki/AltGr_key :idea:
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Uporabniški avatar
Iztok

Kraj: LJ
Zahvalil se je: 433 krat
Prejel zahvalo: 364 krat
Uporabnika povabil: Proteus
Število neizkoriščenih povabil: 71

OdgovorNapisal/-a Protoncek » 13 Jan 2019, 08:46

A ni bolj prava tale? Tvoja je za US tipkovnice...
Priponke
IMG_0045.PNG
Uporabniški avatar
Protoncek

Kraj: Mengeš
Zahvalil se je: 263 krat
Prejel zahvalo: 304 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 64

OdgovorNapisal/-a Iztok » 13 Jan 2019, 12:44

Slika je za vzorec. Ostale tipkovnice so na linku pod sliko.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Uporabniški avatar
Iztok

Kraj: LJ
Zahvalil se je: 433 krat
Prejel zahvalo: 364 krat
Uporabnika povabil: Proteus
Število neizkoriščenih povabil: 71

OdgovorNapisal/-a kobranka » 13 Jan 2019, 18:08

Po pregledu prežvečenega penisa je urolog ugotovil, da le-ta ni več uporaben in možak bo moral odslej lulati sede. Policist je bil s strani okrajnih oblasti pohvaljen za svojo požrtvovalnost.

Lahko tudi čepe, če ga kolena pa križ ne matrajo, polek tega so pisoarji novodobna porcelanasta neumnost zadnjih nekaj desetletji in je izum nekoga, ki mu je bilo nekaj časa preveč dolgčas v glavi, človek je pa na tem svetu že precej več časa in so tako malo kot veliko potrebo opravljali zgolj in izključno čepe, kar je edini priporočljivi položaj za najlažje odvajanje izločkov.
kobranka

Zahvalil se je: 377 krat
Prejel zahvalo: 87 krat
Uporabnika povabil: MadMax
Število neizkoriščenih povabil: 17

OdgovorNapisal/-a VolkD » 13 Jan 2019, 18:17

kobranka, daj pusti to vsakemu posebej. Nakateri pač radi lulamo stoje. To velja tudi za ženske.
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a kobranka » 13 Jan 2019, 22:05

No evo Darko temu jaz pravim narobe svet. Ženske naj si izborijo enakopravnost ne pa enakost. ;)

krmarko se opravičujem za off pa srečno pa zdravo novo leto.
kobranka

Zahvalil se je: 377 krat
Prejel zahvalo: 87 krat
Uporabnika povabil: MadMax
Število neizkoriščenih povabil: 17

Vrni se na Veselje mora biti

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov