Mali oglasi in označevanje

Vse kar morate vedeti o forumu

Mali oglasi in označevanje

OdgovorNapisal/-a VolkD » 27 Dec 2018, 22:58

Sem si vzel dve urice časa in v licitacijah in malih oglasih klikal na zelene puščice, ki povedo, da je oglasa konec. Avtomatika potem take oglase spravi med neaktualne. Na ta način imamo tako v licitacijah kot tudi v malih oglasih le aktualne oglase.
Pri licitacijah je vse jasno - takoj se vidi, da je licitacija potekla. Če je licitacija že končala in je minili vsaj 24 ur od njenega konca potem oglasu dodam kljukico. Bi vas pa prosil, da to naredite sami. S tem tak neaktualen oglas umaknete v arhiv. Istočasno pa se s tem sprosti prostor za aktualne oglase. Zelo je lepo in pregledno, če so nam na ta način vidni in dosegljivi le aktualni oglasi.

No pri licitacijah je datum tista natančna meja kdaj gre oglas med neaktualne. Pri malih oglasih pa je to malo bolj zahtevno. Dva meseca po objavi oglase se pa to seveda zgodi. Lahko pa se kljukico odkljuka tudi, če je predmet prodan prej. Samo majhen klik je dovolj, da bomo dobili zelo pregledne male oglase.

Danes sem klikal jaz, za vse nazaj. Verjetno sem marsikje kaj spregledal. Verjetno ste predmet že prodali, ali pa ga kako drugače nimate več.

Prosim, če pogledate svoje oglase in če so zaključeni, kliknite na zeleno kljukico.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 6067 krat
Prejel zahvalo: 3973 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 255

Re: Mali oglasi in označevanje

OdgovorNapisal/-a VolkD » 29 Dec 2018, 13:03

No tako. Končno sem uredil stvari tako, da imate v malih oglasih in licitacijah, vsakič po največ eno stran. Potrudite se (vsak za svoje), da bo tako tudi ostalo.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 6067 krat
Prejel zahvalo: 3973 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 255

Vrni se na O forumu

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov