I: prenašalni valj za hp laserjet 2300

Tu spada vse, kar prodajamo, iščemo, kupujemo, darujemo. Tu ne sodi komercialna prodaja. Komercialna prodaja se šteje kot oglaševanje, ki pa na forumu ni dovoljeno.

Moderator: forpobi

I: prenašalni valj za hp laserjet 2300

OdgovorNapisal/-a kobranka » 07 Avg 2018, 14:14

No ta printer za moj okus dela precej bled tisk. Sem tudi čistil ta prenašalni valj z isoporopanolom pa se mi vse skupaj zdi, da je ta valj oddelal svoje. Kakšen bi sploh moral biti oddtis? Zame črna ni črna iz tega tiskalnika.

Tiskalnik je bil podarjen. Pravijo, da se podarjenemu konju ne gleda v zobe, me pa zanima, če se kakšnemu kje viška valja kakšen tak valj iz kakšnega printerja, ki ga je kaj drugega prehitro pobralo. Tale še ne bo kmalu umru razen jetdirect kartice katera pa je imela probleme že od časa, ko sem ga prejel. In kakšna z brezžičnim izhodom kot nadomestek te bi bila čista šminkerija.

Kakšnih posebnih financ ne mislim dajat vanje zato, ker sem za dvajset evrov dobil nov obnovljen toner za xeroxa in sem sedaj nad tem navdušen hp je pa sekundarni dajmo rečt pomožni tiskalnik.
kobranka

Zahvalil se je: 315 krat
Prejel zahvalo: 71 krat
Uporabnika povabil: MadMax
Število neizkoriščenih povabil: 14

Re: I: prenašalni valj za hp laserjet 2300

OdgovorNapisal/-a VolkD » 07 Avg 2018, 19:36

Ne prehitro obsojat valja. Lahko je kje kaka visoka napetost napačna.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 5256 krat
Prejel zahvalo: 3652 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 255

Re: I: prenašalni valj za hp laserjet 2300

OdgovorNapisal/-a kobranka » 07 Avg 2018, 20:47

Pa kje naj pa sedaj to visoko napetost iščem? Ko sem iskal za napako mi je ponudilo menjavo valjev. Pod kaj moram pa to iskat?

Sem tudi toner razdiral, sem kje na njem kakšen detajl zgrešil?

Za lexmark e120 sem potem morebiti pogruntal kje je ta valj, na vratcih vendar kaj ti pomaga, če ti ga je prejšnji lastnik šel z golimi rokami šlatat za ta valj pri odpiranju. Tam potem ne pomaga nobeno čiščenje. Sem vesel, da ga ne uporabljam več, preveč neroden za servisiranje pa ga lahko hitro oserješ.
kobranka

Zahvalil se je: 315 krat
Prejel zahvalo: 71 krat
Uporabnika povabil: MadMax
Število neizkoriščenih povabil: 14

Vrni se na Mali oglasi (Kupim, Prodam, Darujem)

Kdo je na strani

Po forumu brska: Baidu [Spider], malci, sierra5 in 0 gostov