L: 24" monitor DELL UltraSharp U2410F 1920x1200

Tu so vsi oglasi, ki so se iztekli, katerih stvari so prodane,....

Moderator: forpobi

L: 24" monitor DELL UltraSharp U2410F 1920x1200  Tema je rešena

OdgovorNapisal/-a reber » 12 Jun 2019, 10:54

Na licitacijo dajem rabljen LCD monitor DELL U2410F z ločljivostjo 1920x1200 in IPS matriko. Vidni kot je realnih 178 stopinj horizontalno in vertikalno, dejansko se barve ne spremenijo tudi do konca, skoraj 180 stopinj, kar je običajno za te IPS DELL monitorje.

Monitor je brez priloženih kablov in brez podstavka in ima zamenjano (zaradi okvare) backlight osvetlitev, original so bile CCFL, sedaj je notri LED kit.
Ker ni podstavka, se ga lahko pritrdi na VESA nosilec (VESA Mounting Holes 100 mm Behind attached VESA Plate).

Podstavek je neznano kje, jaz sem ga dobil brez, LED kit je že nekdo vgradil, vendar ga ni znal povezat. Zadeva deluje, LED kontroler za osvetlitev potrebuje drugačne napetostne nivoje za krmiljenje osvetlitve kot jih daje elektronika monitorja, zato ne deluje pravilno minimalna in maksimalna osvetlitev. V uporabnem območju osvetlitve se normalno nastavlja svetilnost, le obratno, če dodajamo v + se osvetlitev zmanjšuje, oziroma pri - se osvetlitev povečuje. Elektronike za prilagajanje nisem delal, ker nisem videl smisla v tem, LED KIT kontroler je pač tak kot je.
Osvetlitev je videti v redu, le na popolnoma enobarvnem namizju ali podlagi je mogoče rahlo opaziti svetlobne proge... ne vem ali so res ali pa se mi zdi, ker je notri LED KIT namesto original CCFL. Pri prikazovanju večbarvne slike ob normalnem delu proge niso opazne, tudi če jih iščem, jih ne najdem.

Dejanske fotografije monitorja nisem naredil, ker sem ga že pred meseci zavil v folijo, da se ne zapraši ali umaže, ker sem ga pospravil v skladišče.

Monitor ima veliko vhodov, HDMI, 2x DVI, display port, VGA, 4x USB, čitalec kartic, composite video, component video,

Podrobnosti so:
https://www.dell.com/en-us/work/shop/ct ... dell-u2410
oziroma https://www.google.com/search?q=dell+u2410f

Izklicna cena je 25,00 eur, dvig cene po najmanj 1,00eur
Licitacija traja do nedelje 16.6.2019 do 22:30 ure

Prevzem osebno, lahko pa po dogovoru pošljem, imam še eno škatlo od enega LCD televizorja 32" tako da pakiranje ni problem, poštnina je strošek kupca, izbere se najcenejša možnost pošiljanja.
Sporočila sprejemam na e-mail objavljen na www.reber.si
Uporabniški avatar
reber

Kraj: Bled
Zahvalil se je: 44 krat
Prejel zahvalo: 270 krat
Uporabnika povabil: s54mtb
Število neizkoriščenih povabil: 255

Re: L: 24" monitor DELL UltraSharp U2410F 1920x1200

OdgovorNapisal/-a anzez » 16 Jun 2019, 22:22

25e
anzez

Kraj: Ljubljana, tudi Rogaška Slatina
Zahvalil se je: 0 krat
Prejel zahvalo: 3 krat
Uporabnika povabil: gumby
Število neizkoriščenih povabil: 0

Re: L: 24" monitor DELL UltraSharp U2410F 1920x1200

OdgovorNapisal/-a reber » 17 Jun 2019, 06:26

Poštnina je glede na težo: https://www.posta.si/zasebno-site/Docum ... promet.pdf
Majhne pošiljke pošljem kot navadno pismo, večje od 2kg pa kot navadni paket.
Če je nekdo izlicitiral več kot en predmet, se to seveda pošlje v eni pošiljki.

Zmagovalci licitacije, torej kupci, mi pošljete svoj naslov na e-mail
V odgovoru na e-mail dobite tudi vse podatke za plačilo kupnine.
V primeru osebnega prevzema je enako, na e-mail mi sporočite svojo namero.
Sporočila sprejemam na e-mail objavljen na www.reber.si
Uporabniški avatar
reber

Kraj: Bled
Zahvalil se je: 44 krat
Prejel zahvalo: 270 krat
Uporabnika povabil: s54mtb
Število neizkoriščenih povabil: 255

Vrni se na Oglasi, ki niso več aktualni

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost