Nabava E kolesa

Avtomobili, motorji, pa še kaj drugega, ki se giblje, bi bilo povsem nebogljeno brez vsaj elektronike. Tu torej spadajo ideje, popravila in predstavitve s tega področja

Re: Nabava E kolesa

OdgovorNapisal/-a Protoncek » 12 Mar 2022, 14:17

Marholt je napisal/-a:.. In vsi ki so mene spraševali za nasvet za e-kolesa, niso vedeli da je li-ion tehnologija najboljša..

Zanimivo...ravno to pa tisti, ki mene sprašujejo vedo...
Marholt je napisal/-a:In kaj boš na ta opis rekel? Tu pa sploh nobenih ni podatkov.

Prav nič. Nisem pr**knjen, da bi dajal 5k€ za kolo... pač nisem kolo-tip. Tisti, ki kupuje tako drago kolo verjemi, da ve o njem veliko več kot prodajalec (posebej pa mimovrste...). In tudi, težka, da bi to kupoval pri mimovrste.
Uporabniški avatar
Protoncek

Kraj: Mengeš
Zahvalil se je: 663 krat
Prejel zahvalo: 774 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 158

OdgovorNapisal/-a javr » 10 Maj 2022, 07:30

kakšne nosilce za telefon uporabljate ? Sem že imel dva tale Hoferjeva v vozičku, pa je na enem bila škatla že odprta in vzamem ven in pogledam: neuporabno, vsaj po moje; dejansko držalo, torej tisto kar drži telefon zgoraj in spodaj, je kot iz gospodinjskih gumic. Sicer lepo da blaži tresljaje, a na kakšem, ne ravno prav hudem makadamu, pa tole telefona ne bi obdržalo, ali pač ?
___
Uporabniški avatar
javr

Zahvalil se je: 190 krat
Prejel zahvalo: 271 krat
Uporabnika povabil: forest70
Število neizkoriščenih povabil: 57

OdgovorNapisal/-a Cloud » 10 Maj 2022, 09:39

javr je napisal/-a:kakšne nosilce za telefon uporabljate ? Sem že imel dva tale Hoferjeva v vozičku, pa je na enem bila škatla že odprta in vzamem ven in pogledam: neuporabno, vsaj po moje; dejansko držalo, torej tisto kar drži telefon zgoraj in spodaj, je kot iz gospodinjskih gumic. Sicer lepo da blaži tresljaje, a na kakšem, ne ravno prav hudem makadamu, pa tole telefona ne bi obdržalo, ali pač ?

Glej kaj takega, so sicer dragi se pa dobijo tudi kitajci. https://www.quadlockcase.com/
Cloud

Kraj: Ljubljana
Zahvalil se je: 150 krat
Prejel zahvalo: 352 krat
Uporabnika povabil: BraneZ
Število neizkoriščenih povabil: 21

Prejšnja

Vrni se na Elektronika v vozilih

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost