Inernetni prehod

Vse v zvezi z radioamaterskimi omrežji, samogradnje, delovanje, parametri nastavitev,...

Inernetni prehod

OdgovorNapisal/-a VolkD » 27 Avg 2018, 20:47

Povezava Črna prst <-> Nova gorica je začasno prekinjena, ker amaterske naprave gostujejo na RTV stolpu, ki pa je dotrajan. RTV ga bo zamenjala. Naprave so zato začasno izključene.
Ker je marsikdo koristil to povezavo kot edini internetni priključek, je to postalo precej nerodno.
V ta namen smo naredili internetni prehod kar pri meni, saj imam dovolj dobro povezavo na Črno prst.

Ker je nadomestni prehod začasen smo to rešili tako, da uporabnikom ni potrebno ponovno nastavljati poti.Matjaž S53MV je prispeval dva EATNC-ja, jaz en VRT54GL, radijsko postajo, anteno in seveda priključek na optiko.
IMG_20180827_184250.jpg
Takole je po novem videti zmeda na moji polički.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 5394 krat
Prejel zahvalo: 3694 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 255

Re: Inernetni prehod

OdgovorNapisal/-a VolkD » 27 Avg 2018, 20:55

IMG_20180827_184257.jpg
Še par preizkusov pri prenosu slik s Črne prsti. Vse dela.

http://s53mv.s5tech.net/ipcam/?loc=Crnaprst

Lahko si izberete tudi kakšno drugo lokacijo. No sedaj je žal že tema, bo pa jutri kaj več videti. Če pa počakate malo dlje, bo videti tudi popoldanske slike.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 5394 krat
Prejel zahvalo: 3694 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 255

Vrni se na Radioamatersko packet radio omrežje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov