O s54mtb

O s54mtb

OdgovorNapisal/-a BraneZ » 09 Sep 2018, 21:58

...za njim ostajajo luknje, praznine in nedoslednosti ter napol končana dela...

Ni čisto tako!
Klik in še en klik ...
The true sign of intelligence is not knowledge but imagination.
Creativity is intelligence having fun!
Albert Einstein
Uporabniški avatar
BraneZ

Kraj: Koprivnica (HR), občasno Hoče (Slo)
Zahvalil se je: 546 krat
Prejel zahvalo: 591 krat
Uporabnika povabil: gumby
Število neizkoriščenih povabil: 1

Re: A se kaj dela?

OdgovorNapisal/-a BraneZ » 12 Sep 2018, 15:52

Še en tak zanimiv projekt, ki daje rezultate tukaj.
Albert Einstein
Uporabniški avatar
BraneZ

Re: O s54mtb

OdgovorNapisal/-a VolkD » 12 Sep 2018, 16:16

Branko, lepo, da nam predstavljaš s54mtb, a v tisti temi je bilo to offtopic, zato sem prestavil sem.
Upam, da se kdo najde, pa predstavi tudi tvoja zbrana dela, saj imaš kaj pokazati. Mogoče bom tudi sam kaj dodal.

Bi pa prosil vse, ki boste pisali o kakem članu, da ne pišete v prvi osebi, torej o sebi. Za to imamo druge tema.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 5191 krat
Prejel zahvalo: 3618 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 254

OdgovorNapisal/-a BraneZ » 12 Sep 2018, 16:54

VolkD je napisal/-a:...Bi pa prosil vse, ki boste pisali o kakem članu, da ne pišete v prvi osebi, torej o sebi. Za to imamo druge tema.
Kje pa pišem v prvi osebi? Samo sem hotel popraviti krivico, ki jo delate Marku, sedaj pa je tole moje pisanje izpadlo (s tvojo pomočjo) čisto drugače.

Saj več ne vem... :_think
Albert Einstein
Uporabniški avatar
BraneZ

OdgovorNapisal/-a VolkD » 12 Sep 2018, 17:02

Ni bilo namenjeno tebi. Ampak sem hotel postaviti smernice, da bi tole ne postalo samohvala, ampak predstavitev nekoga drugega.
Samo sem hotel popraviti krivico, ki jo delate Marku, sedaj pa je tole moje pisanje izpadlo (s tvojo pomočjo) čisto drugače.
Ne narobe razumet, moj namen je povsem enak tvojemu.
Napišeš pač kako človeka vidiš.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a borisz » 13 Sep 2018, 15:05

BraneZ je napisal/-a:.... Samo sem hotel popraviti krivico, ki jo delate Marku....

Marko se sam predstavlja javnosti z žaljivimi izjavami, z neotesanostjo itd. Nihče mu ne dela krivice, ampak ga ocenjujemo po njegovih prispevkih in ravnanju. Sam sem na žalost od njega dobil tudi nekaj zasebnih sporočil, ki potrjujejo moje prejšnje stavke. Seveda mu kalimerovska poza ni neznana.
Saj v živo, je čisto prijazen človek. Ampak mene odbija, ker ga bolj poznam po prispevkih, kjer je šel preko vsake razumne meje. Za pomoč se ne zna zahvaliti, ampak svoj odnos pokaže z nesramnostjo in opravljanjem. Vem vsaj za en primer, kjer je prosil za javno dobro, potem pa pomoč zlorabil za svoje zasebne stvari. Zna biti zelo nesramen do prijaznih ljudi, ki mu nič nočejo.
Skratka tudi pri Marku velja, da kar skuhaš, to tudi poješ. Svojo podobo si sam kroji in ostali ga cenimo tako kot se predstavlja. Podobo ima takšno, kot si jo je ustvaril.
Upam, da se normalizira in se prične kulturno obnašati. Potem bo imel tudi boljšo podobo.
Marka imamo radi. :D
It's never too late to have a happy childhood.
Uporabniški avatar
borisz

Zahvalil se je: 643 krat
Prejel zahvalo: 655 krat
Uporabnika povabil: Marholt
Število neizkoriščenih povabil: 126

OdgovorNapisal/-a SimonS » 13 Sep 2018, 16:14

Mareta bolj kot osebno poznam preko forumov.
Do mene je bil vedno fer in marsikaj mi je pomagal ter marsikaj podaril, ko sem rabil. Skratka nobene slabe izkušnje.
Kar se tiče njegovih prispevkov... Ja hmmm vedno je žleht le do nekaterih članov. Zakaj ne vem in me ne zanima. Ampak za prepir sta vedno potrebna dva.
SimonS

Kraj: Kobarid
Zahvalil se je: 209 krat
Prejel zahvalo: 262 krat
Uporabnika povabil: mucek
Število neizkoriščenih povabil: 28

OdgovorNapisal/-a S59GS » 13 Sep 2018, 16:22

borisz je napisal/-a:
BraneZ je napisal/-a:.... Samo sem hotel popraviti krivico, ki jo delate Marku....

Marko se sam predstavlja javnosti z žaljivimi izjavami, z neotesanostjo itd. Nihče mu ne dela krivice, ampak ga ocenjujemo po njegovih prispevkih in ravnanju. Sam sem na žalost od njega dobil tudi nekaj zasebnih sporočil, ki potrjujejo moje prejšnje stavke. Seveda mu kalimerovska poza ni neznana.
Saj v živo, je čisto prijazen človek. Ampak mene odbija, ker ga bolj poznam po prispevkih, kjer je šel preko vsake razumne meje. Za pomoč se ne zna zahvaliti, ampak svoj odnos pokaže z nesramnostjo in opravljanjem. Vem vsaj za en primer, kjer je prosil za javno dobro, potem pa pomoč zlorabil za svoje zasebne stvari. Zna biti zelo nesramen do prijaznih ljudi, ki mu nič nočejo.
Skratka tudi pri Marku velja, da kar skuhaš, to tudi poješ. Svojo podobo si sam kroji in ostali ga cenimo tako kot se predstavlja. Podobo ima takšno, kot si jo je ustvaril.
Upam, da se normalizira in se prične kulturno obnašati. Potem bo imel tudi boljšo podobo.
Marka imamo radi. :D

Dokaj nekorektno od tebe, da hočeš na tak način nekoga blatit. Vsaj 10 stvari ti ni bilo potrebno napisat v tvojem prispevku, Če ti ni kaj po tvoji meri, mu napiši na zasebno, to samo kaže tvojo podobo, vprašaj se, če si res ti tisti, ki sodiš ? Vem, pa da neki prav zaradi takih objavljajo neke prispevke raje drugje .
Marko, tvoj čas je predragocen, da se ubadaš s takimi na tem nivoju.
DEMOKRACIJA BO PLAČALA, KER BO SKUŠALA VSEM USTREČI.

.....

SOKRAT (470–399 pr. n.št.)
S59GS

Kraj: JN75
Zahvalil se je: 23 krat
Prejel zahvalo: 137 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 13

OdgovorNapisal/-a VolkD » 13 Sep 2018, 17:12

S59GS je napisal/-a:Če ti ni kaj po tvoji meri, mu napiši na zasebno,...
s54mtb zna biti zelo neugoden, ne samo na zasebno ampak tudi javno. Glede na napisano, je nekorektno, da bi o njem slabe stvari pisali samo na zasebno, dobre pa javno.

In če sem že tole napisal, bom pa še nadaljeval:

Ne poznam nikogar, ki bi imel tako veliko razliko podobe med virtualnim in dejanskim svetom. Dejansko je mnogo bolj prijeten, kot se kaže tu na forumu. Očitno mu je virtualni svet nekakšen kanalček, ki služi temu, da odplakne hudi del življenja stran. Nekateri tega ne razumejo in ne bodo nikoli razumeli, nekateri se to trudimo razumeti. Ne rečem, da nam vedno najbolje uspe. Še posebej težko razumem, če mi nekdo zbriše nekaj tisoč priponk s foruma in tako naredi teme manj vredne.

Kljub temu, moram pod črto ugotoviti, da skupnosti prinaša mnogo. Že to, da imamo to temo daje vedeti, da ni nek povprečnež, ki se je prijavil na forum, a se ni uspel niti predstaviti. Zna se zahvaliti in prejme veliko število zahval (čeprav je tretjina od BraneZ). Prispevki so zanimivi, za povprečnega bralca včasih kar zahtevni, mogoče celo prezahtevni. To kar bi pričakoval, a manjka je finalizacija projektov do točke, kjer bi te stvari lahko naredil vsak. Torej neke vrste podpora. Pričakoval bi tudi, da se mu bodo v vseh teh letih pokvarili kamioni.
V realnem življenju imam z njim zgolj pozitivne izkušnje in tako se tudi sam obnašam do njega.
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a S59GS » 13 Sep 2018, 19:14

Darko,
Marko je aktiven na veliko področjih in treba razumet, da mu še forum poleg ostalih aktivnosti vzame kar nekaj časa, ki ga ima na razpolago.
Vsak ima verjetno kar nekaj projektov, ki niso dokončani, pa ne samo v hobiju ampak tudi profesionalno.
Forum bo imel strokovno vrednost prav zaradi vseh sodelujočih na strokovnih temah, eni prispevajo več drugi manj, koliko kdo prispeva je odvisno od posameznika, po svojih zmožnostih.
Pričakoval bi, da stvari nekako umiriš že v začetku, da bo čim manj takih tem, ki ne prinašajo sožitju, verjetno bo večina bolj zadovoljna, če se taka tematika ne pojavlja v dobro vseh.

73.
DEMOKRACIJA BO PLAČALA, KER BO SKUŠALA VSEM USTREČI.

.....

SOKRAT (470–399 pr. n.št.)
S59GS

Kraj: JN75
Zahvalil se je: 23 krat
Prejel zahvalo: 137 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 13

OdgovorNapisal/-a RudiP » 13 Sep 2018, 19:48

Do mene je bil vedno fer in marsikaj mi je pomagal ter marsikaj podaril, ko sem rabil. Skratka nobene slabe izkušnje.
RudiP

Zahvalil se je: 104 krat
Prejel zahvalo: 16 krat
Število neizkoriščenih povabil: 19

OdgovorNapisal/-a forpobi » 13 Sep 2018, 20:43

S59GS je napisal/-a:da mu še forum poleg ostalih aktivnosti vzame kar nekaj časa, ki ga ima na razpolago .
73.
Očitno ima časa preveč, drugače ne bi objavljal toliko bedarij in izzival na vsakem drugem koraku...
Da ne bo pomote; seveda tudi zelo cenim njegov (pozitiven) prispevek forumu.
forpobi

Kraj: Ig, Črnuče
Zahvalil se je: 30 krat
Prejel zahvalo: 119 krat
Uporabnika povabil: borisz
Število neizkoriščenih povabil: 20

OdgovorNapisal/-a SamoBr » 14 Sep 2018, 01:09

Če bi se vsi nehali med sabo špikat bi bilo krasno. Pod vsi mislim vsi, ne samo s54mtb. Pa ne bom našteval kdo vse, ker niti približno ne vem vsega. Vem, da ste slabši od naših bab, ki prodajajo kruh. Tudi nova, ki pride je po treh dneh enaka kot ta stare.
Lahko odprete eno o meni, saj sem fasal na zs, da sem neumen. V redu sem neumen, ampak a je to zločin.

Dodatek - kako je šele neumen tisti, ki mi je to napisal.

Za začetek bi lahko kak moderator tole zaklenil, ker sam zastruplja vse skupaj.
SamoBr

Zahvalil se je: 127 krat
Prejel zahvalo: 228 krat
Uporabnika povabil: DusanK
Število neizkoriščenih povabil: 42

OdgovorNapisal/-a VolkD » 14 Sep 2018, 08:18

SamoBr je napisal/-a:Za začetek bi lahko kak moderator tole zaklenil, ker sam zastruplja vse skupaj.
Daleč od tega, da bi bil neumen, mislim celo, da je tole ena pametnejših v tej temi.

Zaklepam!
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Vrni se na Nov uporabnik se predstavi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost