Klasičen mobi

Popravila, zamenjave, napajalniki, SIM kartice,...

Klasičen mobi

OdgovorNapisal/-a lisjakenrico » 03 Maj 2021, 10:56

Rabil bi čimprej dobil nasvet okoli spomina v klasičnem mobilnem telefonu.
1.? Kam se nalagajo stiki, ko jih spraviš iz SIM kartice me memorijo mobilnega telefona _ v RAM ali v pomnilnik.
2.? Ali mi lahko gdo pove koliko spomina zavzame na primer 100 stikov v imeniku telefona.

To sprašujem zaradi:
Moj prijatelj je imel star nontač mobi Nokia tip? v katerem je imel spravljeni cca. 900 stikov ( vprašanje zakaj toliko, je športni funkcionar). Pri nakupu novega ( v trgovini BigBeng so mu priporočili EMPORIA CLASSIC V26) čim bol preprostega in majhnega na tipke (ne rabi ga za nič drugega kot za telefoniranje) je naletel na težavo, da ne gre jo v spomin vsi stiki ( v memorijo tel. jih je šlo 300 ter na SIM 250 in je totalno polno).
Gledal sem Nokio 225 4G (125GB spomina in 64GB Rama), pa ne vem, če je to dovolj?. Pri Enporiji ne najdem teh podatkov o spominu.
Kateri NEPAMETNI telefon, da je majhen za v žep (po možnosti naj bi imel možnost dodatne spominske kartice) , bi mi predlagali, da bi to količino stikov sprejel.

Že v naprej hvala za hiter odgovor, oziroma mnenje (ker kolega ne more brez tako omenjenega telefona opravljati športnih klicov)

Lp Riko
Uporabniški avatar
lisjakenrico

Kraj: Kranj
Zahvalil se je: 76 krat
Prejel zahvalo: 29 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 29

Vrni se na Hardware

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost