Nakup tablice

Popravila, zamenjave, napajalniki, SIM kartice,...

Nakup tablice

OdgovorNapisal/-a Starodavni » 11 Avg 2019, 13:12

Pozdravljeni,

kolega isce veliko tablico za nek spodoben denar. Pa me zanima ce je tukaj kdo ki se bolj spozna na te "dilce", in bi lahko dal kak nasvet. Naceloma rabi za dostop do intereta da lahko strankam pokaze par reci ko prodaja. Fajn bi bilo da ni pocasna kot moj racunalnik iz leta 2000 na xp itd. Lahko bi bil tudi prenosni racunalnik kateri je kot tablica uporabljen (meni to ni vsec).

Tako da prosim ce kdo ve kje se da za spodoben denar dobiti kaj pametnega. Kot sem gledal so applove kar drage, prav zanimivo kaksne so cene.

Najlepša hvala.
Starodavni

Zahvalil se je: 5 krat
Prejel zahvalo: 21 krat
Uporabnika povabil: ivor
Število neizkoriščenih povabil: 2

Re: Nakup tablice

OdgovorNapisal/-a Cloud » 13 Avg 2019, 17:15

Ceprav so applove drage so vredne svojega denarja, saj se hitrost in uporabniska izkusnja ne moreta primerjati z konkurenco.
Za cene se splaca pogledati na idelo. Jaz sem jo dobil iz electronics4you skoraj 100€ ceneje
Cloud

Kraj: Ljubljana
Zahvalil se je: 42 krat
Prejel zahvalo: 165 krat
Uporabnika povabil: BraneZ
Število neizkoriščenih povabil: 13

OdgovorNapisal/-a Protoncek » 14 Avg 2019, 09:12

Se popolnoma strinjam s Cloud-om. Medtem, ko so po moje applovi telefoni predragi in so androidi čisto primerljivi pa za applove tablice velja, da so drug rang. Imel sem 7-8 let starega ipada, ki je bil res že počasen, pa tudi štekal je. Sem si rekel, da ne bi dal ravno 600+€ za novi ipad in raje kupil huawei M5 (dobil preko bolhe novega zapakiranega za 270€). Zadeva je sicer super, dela tekoče, hitro, ampak... že tipkanje ni niti do kolen ipadu. Sem naložil preko 10 tipkovnic, pa nobena ne doseže kvalitete niti funkcij ipada. No, če nisi navajen ipada še nekako gre, ampak ko ga enkrat izkusiš je to to.

Še ena zanimivost mogoče: stari ipad ima po 7-8 letih kar intenzivne uporabe baterijo še vedno na 89% originalne kapacitete. Impresivno, ni kaj... baterijo dajo odlično noter.

Zdaj stari ipad uporablja nečak - za jutub in otroške igrice je še dober, M5 pa ima sestra (še ni nikoli imela ipada... :D )

Ja, mogoče še to: apple pen sploh ni slaba zadeva :_bow

Če pogledaš nakup z vezavo pri operaterju so cene lahko kar nižje (odvisno od paketa seveda).
Uporabniški avatar
Protoncek

Kraj: Mengeš
Zahvalil se je: 320 krat
Prejel zahvalo: 368 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 77

OdgovorNapisal/-a Pobes » 15 Avg 2019, 21:38

Jaz imam 3 applove tablice, glede kvalitete so daleč nad vsemi konkurenčnimi tablicami. Najstarejša ima gotovo 7 let ali več.
Pobes

Kraj: Ajdovščina
Zahvalil se je: 29 krat
Prejel zahvalo: 62 krat
Število neizkoriščenih povabil: 34

OdgovorNapisal/-a luccabrassi » 23 Avg 2019, 09:59

https://www.amazon.de/Huawei-MediaPad-T ... ers&sr=1-2

preizkusil v BB Novo mesto zelo dobre so pa tudi asuske samo so malo bolj zaprte (jo imam) recimo nekje do te cene ( so tudi dražje in boljše vendar ne vidim smisla )

https://www.amazon.de/Z500M-1J037A-Tabl ... ers&sr=1-4

npr zadaj ji daš power cover ( debelejši cover ima dvojno baterijo ) pa že osnovna zdrži precej časa . Se pa v Sloveniji dobijo samo zelo osnovni modeli , moja je iz Fr.
Moments Before Detonation .............TT
Uporabniški avatar
luccabrassi

Kraj: KOČEVJE - IDRIJA
Zahvalil se je: 158 krat
Prejel zahvalo: 142 krat
Število neizkoriščenih povabil: 72

Vrni se na Hardware

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost