Kako si uredim delavnico

Kako si urejamo naše delovne in pomožne prostore.

Moderator: S53AL

Kako si uredim delavnico

OdgovorNapisal/-a SolarCharger » 04 Avg 2015, 08:46

Ko bo hiša končana bom imel svojo delavnico. Prostor je velik 2,7 x 3,8 m in je zraven kotlovnice. zdaj se tam nabira krama, tudi tlaka še ni in zidove treba ometat.
Mi gremo dalje.
SolarCharger

Zahvalil se je: 86 krat
Prejel zahvalo: 88 krat
Uporabnika povabil: borisz
Število neizkoriščenih povabil: 47

Re: S čim se ukvarjam v juliju 2015

OdgovorNapisal/-a S55RU » 07 Avg 2015, 13:20

Premajhna ti bo, verjemi.
Uporabniški avatar
S55RU

Kraj: Posočje
Zahvalil se je: 61 krat
Prejel zahvalo: 24 krat
Uporabnika povabil: s56rga
Število neizkoriščenih povabil: 4

OdgovorNapisal/-a SolarCharger » 07 Avg 2015, 13:24

Ne bo. Ker to bo samo zame. Delavnica za ostalo je predvidena v eno od obeh garaž. In garaže so ogromne. Sicer pa vem, da v njih nikoli ne bo avta. Mama je preveč nerodna za ven in noter stavit avto. Fotr je pa itak s kamjonim ;)
Mi gremo dalje.
SolarCharger

OdgovorNapisal/-a S55RU » 07 Avg 2015, 13:35

Tako sem tudi sam razmišljal, ko sem opremljal svojo (dokaj podobne dimenzije). Saj na začetku izgleda velika, ko je prazna. Nato pa vanjo pride računalnik, po možnosti z 2 ali več monitorji (sam imam le 1 pa razmišljam o še enem), printer, skener, tipkovnica, miš,... Včasih se dela še kaj s prenosnikom, ki tudi rabi prostor na mizi.
Potem je tu kotiček za umazana dela (spajkanje, vrtanje,...) ter kotiček z inštrumenti za čistejša dela (osciloskop, multimetri,...). Potem še kotiček za jedkanje, če to delaš notri.
Da o kakšnih dodatnih napravah (3d printer, cnc) niti ne govorimo. Potem pride kakšna omara za pospraviti manj uporabljene stvari, ko se ta zapolni pa začneš zbirati škatle. Potem rabiš še prostor za stol ali dva in vse je polno, verjemi mi.
Uporabniški avatar
S55RU

OdgovorNapisal/-a SolarCharger » 07 Avg 2015, 13:47

Tu nimam kaj dosti za vplivat. To bo moj prostor. Sem izboril, da je bila stena polna cevk za kable. Fotr je godrnjal, da je čudež, da sploh stoji pokoncu, ker da imam več cevk kot ciglov. Uspel sem "zazidat" ena vrata. Tako imam en dober vogal več. Zdaj imava borbo, ker mu je omarica za elektriko prevelika ( beri predraga).
Tla bodo lesena. Ladijski pod malo bolj debel. Tu sem dobil borbo takoj. Sem rekel, da nočem, da me ubije :)
Vrtalni stroj je od fotra. Torej bo v garaži. Take grobe stvari bom izrival v garažo. Imam kup argumentov za to. V tem prostoru bodo samo police in mize. Samo ena miza. Brez nog. pritrjena direktno v zid. Nosilci zanjo so že vzidani, Na pripravljene nastavke pridejo privijačene roke za mizo. Tako v celi dolžini 3,8 m nimam nobene noge. Miza bo široka 82 cm, ampak bo od zidu odmaknjena 4,5 cm. To je dovolj, da gre mimo šuko vrikač.

Jedkanje in podobne stvari bom že kasneje izrinil v garažo, ki bo itak prazna.
Mi gremo dalje.
SolarCharger

OdgovorNapisal/-a krko » 07 Avg 2015, 15:05

Odmika mize od stene ti ne svetujem. Namreč v najbolj neprijetnem trenutku ti bo z mize kaj padlo na tla in boš preklinjal. Raje si daj na mizo narediti rozete, tj. izvrtine v katere pridejo tako pokrovčki, da se lahko luknja čisto pokrije ali pa je čisto odprta, ploščo mize pa pomakni čisto do zida.

Druga varianta je, mogoče še boljša, da si vtičnice narediš na zgornji strani mize, s tem bojo kar se da dostopne in se ti ne bo treba vsakič, ko boš hotel kaj priklopiti stezati pod mizo.
krko

Kraj: Cerknica/Postojna
Zahvalil se je: 69 krat
Uporabnika povabil: gumby
Število neizkoriščenih povabil: 9

Kako si uredim delavnico

OdgovorNapisal/-a S55RU » 07 Avg 2015, 15:46

Miza brez nog je super, mi je kar žal da je nisem sam tako napravil. Dobro, vsaj srednjih nog sem se z debelejšo ploščo znebil.
Glede odmika mize od stene pa ima Krko prav, odmik ni praktičen. Boš videl, ko boš imel polno mizo in boš delal prostor z odmikanjem stvari. Vse lepo in prav, potem ti pa zadaj pade kaj pod mizo. Seveda bo usoda hotela, da bo padlo ravno tisto, kar se lahko poškoduje/ubije. Rajši rozeto oziroma več teh (glede na dolžino mize bi dal vsaj 3 ali 4), še rajši pa vtičnice nad mizo. Pogosto priklapljanje stvari bo bolj enostavno, kot pod tako široko mizo (glede na širino pričakuj, da ne bo dovolj počepniti, temveč boš moral iti prav pod mizo). Rešitev so tudi podaljški z stikalom, ki jih lahko pritrdiš na zgornjo stran mize. Zakaj stikalo? Če gre kaj narobe, je sigurno lažje in hitreje stisniti stikalo kot pa izvleči šuko vtičnico iz vtikača. Še bolje pa bi bila varnostna gobica, samo jo jaz nimam. Na dosegu roke, seveda.

Sam imam vtičnice tako pod mizo kot nad mizo. Pod mizo je priklop za računalnik in fiksne instrumente (oboje imam priključeno preko podaljškov s stikalom, da lahko popolnoma zaprem elektriko-prihranek elektrike, saj naprave niso v stand-by stanju), medtem ko nadmizne vtičnice uporabljam za priklope redkeje uporabljanih naprav (prenosnik, naprave v popravilu,...). Rozeto imam eno za računalniške kable (monitor, zvočniki, printer, skener), občasno pa bi imel potrebo še na drugi strani mize na "čistem oddelku". Sam imam pri ti računalniško-inštrumentalni mizi (230x75 cm) dvakrat po 2 nadmizni vtičnici (1 euro okrogla, 1 navadna) ter 2x po 4 podmizne vtičnice (3 euro okrogle, 1 navadna). Vse so proizvajalca TEM, program modul. Če bi danes po izkušnjah delal, bi dal manj podmiznih in več nadmiznih. Ter ne bi več dajal navadnih (brez ozemljitve), ker so uporabne le za kakšen polnilec za mobitel. Ampak, tako pač je. Eno misliš pri načrtovanju, praksa ti pa drugače pokaže. Predvsem ne pozabi na UTP kable, rajši pusti cevi zanj, četudi misliš imeti wi-fi. Cena cevi je minimalna proti morebitnemu kasnejšemu vrtanju z vsemi predpripravami in čiščenjem po koncu.

Ups, sem me je moderator prehitel in mi preselil temo. Prosim, če lahko preseli še to sporočilo tja, kjer so predhodna.
Uporabniški avatar
S55RU

Re: Kako si uredim delavnico

OdgovorNapisal/-a SolarCharger » 07 Avg 2015, 18:14

Razmišljal sem tako, če bom rabil še kje luknjo bo ob zidu težko vrtat.
Če so vtičnice zgoraj, potem vzamejo del prostora. saj vtikaš stvari malokrat. Razen tega so vse stvari na euro kabel. Iztakneš kar ta kabel in je. Sem razmišljal celo o tem, da bi imel na mizi ene 15 takih kablov. Bi jim porezal vtikače in sploh nebi rabil vtičnic. Kable bi peljal kar vse skupaj pod vijek v enem kanalu. Lahko bi še vedno imel vtičnice, ampak manj.

Podaljšek in stikalo je dobra ideja. To bi dal enega na sam rob mize. To bi bilo za stvari, ki jih prineseš za preizkušanje. Da ni treba vse razmikat ob zidu.
Mi gremo dalje.
SolarCharger

OdgovorNapisal/-a mucek » 07 Avg 2015, 19:58

Za vtičnice edino pazi, da jih imaš v vseh koncih, kjer bi potencialno rabil elektriko; količina ni tako važna, saj ni nek problem pod mizo dati nek razdelilec.

Vzemi dovolj globoke mize (70, 80 cm) in nad njo zadaj daj kakih 30 cm široko polico (ali dve; polico nad polico), kjer boš imel opremo (napajalniki, spajkalnik, osciloskop ...). Na steno seveda predalnike za komponente in opremo. Miza brez podstavka je sicer super (grrr - kolikokrat sem se brcnil v predalnike!), ampak predalniki so vseeno uporabni za kup stvari pospravit.

LP, g

p.s. Prilagam sliko svoje bivše ... (delavnice v garaži ;) ) Mogoče dobiš kakšno idejo.
Priponke
delavnica.jpg
... lahko pa se tudi motim ...
Uporabniški avatar
mucek

Kraj: Ljubljana
Zahvalil se je: 58 krat
Prejel zahvalo: 434 krat
Uporabnika povabil: s54mtb
Število neizkoriščenih povabil: 80

OdgovorNapisal/-a SolarCharger » 09 Avg 2015, 18:16

Se ne morem odločiti za vtičnice. Ali bi jih dal zgoraj ali bi jih dal spodaj mize. Če jih dam zgoraj mi bodo vzele prostor na mizi. Potem ne moreš naprave poriniti do zidu, ker so vtičnice napoti.
Mi gremo dalje.
SolarCharger

OdgovorNapisal/-a s56vha » 09 Avg 2015, 20:49

SolarCharger je napisal/-a:Ali bi jih dal zgoraj ali bi jih dal spodaj mize.

Oboje :!: Spodaj za aparature, ki so več ali manj stalno priklopljene in ti vtičnice ne zasedajo prostora na mizi. Zgoraj pa za ostale občasne priklope, teste,....
Uporabniški avatar
s56vha

Kraj: Preserje pri Radomljah (1235)
Zahvalil se je: 34 krat
Prejel zahvalo: 55 krat
Uporabnika povabil: jmivsek
Število neizkoriščenih povabil: 5

OdgovorNapisal/-a s54mtb » 09 Avg 2015, 21:23

Moj in od GalP-a kot:
http://pavlin.si/foto/v/tech/delavnica/ ... 6.jpg.html
to je bilo pred pričetkom opremljanja.

zadnje čase vse bolj "polno":
http://pavlin.si/foto/v/tech/lab.jpg.html

razni CNC, žaganje, brušenje, vrtanje, struženje... je pa v sosednji garaži (4x8m).
Making raw materials do something useful since 1969.
Uporabniški avatar
s54mtb

Zahvalil se je: 1289 krat
Prejel zahvalo: 3196 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 178

OdgovorNapisal/-a s56rir » 09 Avg 2015, 22:17

Miza definitivno mora iti do stene.

Lahko narediš vtičnice spodaj, za zgoraj pa kje pripelješ podaljšek z razdelilcem in stikalom.
Tako lahko spodaj priklopiš kar je fiksnega, zgoraj pa imaš par vtičnic za testiranja in še stikalo je zraven.
Tako je sicer malo ceneje, vendar v nekaterih primerih ni ravno optimalno. Moraš pa tudi malo paziti, da je podaljšek z pravim presekom vodnikov (glej maksimalen tok = vsaj 16A). V tem primeru nujno rabiš tudi rozete.

Sam imam še sicer "začasno" rešitev s podaljški, delam pa na tem, da si naredim parapetna kanala spodaj in zgoraj in tam vgradim potrebne vtičnice.
Prav tako pridejo zraven varovalke, indikacija delovanja posameznih faz ter glavno stikalo za hitro posredovanje v sili.

Lahko pa ti zagotovim, da vtičnic ne boš imel nikoli dovolj. Zato se strinjam z že predlaganim, da je najbolje namestiti vtičnice spodaj in zgoraj.
Sam imam praktično v vsakem trenutku zasedenih 16 vtičnic, brez da sem priklopil kakšno koli aparaturo na test ali kaj podobnega. Res niso vse istočasno v funkciji, vendar, ni ga čez komot.
Uporabniški avatar
s56rir

Kraj: Prlekija (JN86BN)
Zahvalil se je: 174 krat
Prejel zahvalo: 63 krat
Število neizkoriščenih povabil: 13

OdgovorNapisal/-a SolarCharger » 19 Avg 2015, 14:43

Jaz zdaj to rišem kako naj bi bilo. Kdaj bo pa ne ve noben.

Meni je še vedno všeč, da je površina odmaknjena od stene. Če je na mizi višek ga samo izrineš v škatlo pod mizo :mrgreen:
Mi gremo dalje.
SolarCharger

OdgovorNapisal/-a mucek » 19 Avg 2015, 15:57

Problem je, ker bo v praksi tja letelo tisto, kar bi želel imeti na mizi, ko boš pa hotel kaj "pospraviti", se bo pa zataknilo ;)

Lp, g
... lahko pa se tudi motim ...
Uporabniški avatar
mucek

Zahvalil se je: 58 krat
Prejel zahvalo: 434 krat
Uporabnika povabil: s54mtb
Število neizkoriščenih povabil: 80

OdgovorNapisal/-a geier » 13 Okt 2015, 06:25

Ce si pripravis eno ekstra vticnico, ki bo vezana prek navadne zarnice, ti ne bo zal.

Zelo uporabna stvar, da takoj vidis, ce je napajanje v stiku, pa se varovalka ostane cela.
geier

Zahvalil se je: 29 krat
Prejel zahvalo: 13 krat
Uporabnika povabil: VolkD
Število neizkoriščenih povabil: 2

OdgovorNapisal/-a geier » 13 Okt 2015, 06:37

Take in drugacne ideje bos lazje prilagajal, ce zgoraj zmontiras kanal,
pa bos imel se nekaj odlagalne povrsine.
Ni temu namenjen, a tako potem je. :mrgreen:

Pod mizo pa tudi poskrbi za fiksne naprave in kak sesalec.
Pa glavno stikalo, kjer pise Delavnica Off . . . kot je nekdo omenil gobo, rdeco.
geier

Zahvalil se je: 29 krat
Prejel zahvalo: 13 krat

OdgovorNapisal/-a salvador » 11 Jan 2016, 01:06

geier je napisal/-a:Ce si pripravis eno ekstra vticnico, ki bo vezana prek navadne zarnice, ti ne bo zal.

Zelo uporabna stvar, da takoj vidis, ce je napajanje v stiku, pa se varovalka ostane cela.

da si malo sposobim in ukradem temo, lahko prosim zaupaš, kako se vežeta vtičnica in žarnica skupaj... najlepša hvala...
salvador

Zahvalil se je: 1 krat
Prejel zahvalo: 2 krat

OdgovorNapisal/-a MadMax » 11 Jan 2016, 01:10

Zaporedno.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.
MadMax

Kraj: Črnomelj
Zahvalil se je: 350 krat
Prejel zahvalo: 373 krat
Število neizkoriščenih povabil: 255

OdgovorNapisal/-a s54mtb » 11 Jan 2016, 01:27

Če ima kdo voljo, da si sam naredi predlanik, je tule en moj model predalnika:
https://grabcad.com/library/drawers-for-desk-1

Zadeva je zelo uporabna. 3D komponente v modelu imajo oznake, pod katerimi se naroči okovje blum pri trgovcih, ki to prodajajo. Iverke se naroči pri mizarju. Sestavljanje je "suhomontažno". Potrebni so le še vijaki, s katerimi se spoji posamezne deske.
Making raw materials do something useful since 1969.
Uporabniški avatar
s54mtb

Zahvalil se je: 1289 krat
Prejel zahvalo: 3196 krat
Število neizkoriščenih povabil: 178

OdgovorNapisal/-a andrejj » 11 Jan 2016, 08:05

geier je napisal/-a:Ce si pripravis eno ekstra vticnico, ki bo vezana prek navadne zarnice, ti ne bo zal.

Tako imam na zidu plošča,2 vtičnice,stikalo in 500 w 230V.
Uporabniški avatar
andrejj

Kraj: 8232 Šentrupert
Zahvalil se je: 194 krat
Prejel zahvalo: 115 krat
Uporabnika povabil: forest70
Število neizkoriščenih povabil: 24

OdgovorNapisal/-a SolarCharger » 22 Feb 2016, 14:26

Ometano je. Sem težil toliko, da smo ometali samo to. Zdaj bo borba za tlake in za elektriko.

Sem upošteval nasvet. Vtičnice bodo pod mizo in nad mizo. Samo nad mizo bodo 40 cm nad površino mize in bo to kar en tak kanal z bele plastike. Je dobil fotr poceni v Romuniji. Miza bo do stene ampak bo imela luknje izvrtane za kable da gredo skozi. To bom sam vrtal ker imam že tak sveder, ki ni sveder ampak žaga.

Samo najprej treba tlake naredit in les kupit to bo verjetno drago in bom moral še kar čakat.
Mi gremo dalje.
SolarCharger

OdgovorNapisal/-a s56vha » 22 Feb 2016, 16:22

SolarCharger je napisal/-a:Vtičnice bodo pod mizo in nad mizo.

Pravilna odločitev, ti ne bo žal :_clap
Uporabniški avatar
s56vha

Kraj: Preserje pri Radomljah (1235)
Zahvalil se je: 34 krat
Prejel zahvalo: 55 krat
Uporabnika povabil: jmivsek
Število neizkoriščenih povabil: 5

OdgovorNapisal/-a gregoral » 03 Mar 2017, 14:14

Da se vam malo sline pocedijo, ali pa za kakšno idejo pri organizaciji delavnice.

Delavniška "p.o.r.n.o.g.r.a.f.i.j.a"
https://www.flickr.com/photos/mtneer_ma ... 0806822188
https://www.flickr.com/photos/mtneer_ma ... 3065490369
https://www.flickr.com/photos/mtneer_ma ... 4477108811

Eno sliko sem pripel "za pokušino", da lahko že vnaprej veste kakšne slike so na linkih, oziroma vas to sploh zanima.

lp
Priponke
Workshop - Organization Example - 1c9286b16377ffe8e0f75207cd8a959c.jpg
gregoral

Zahvalil se je: 4 krat
Prejel zahvalo: 75 krat
Število neizkoriščenih povabil: 10

OdgovorNapisal/-a Clownfish » 03 Mar 2017, 15:55

gregoral je napisal/-a:Eno sliko sem pripel "za pokušino", da lahko že vnaprej veste kakšne slike so na linkih, oziroma vas to sploh zanima.

Men's wet dreams workshop :(
Clownfish

Zahvalil se je: 12 krat
Prejel zahvalo: 54 krat
Število neizkoriščenih povabil: 13

OdgovorNapisal/-a VolkD » 03 Mar 2017, 16:38

Ja kdaj pa ta človek v tej delavnici sploh kaj naredi?
Saj ves čas porabi za pospravljanje.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 6562 krat
Prejel zahvalo: 4178 krat

OdgovorNapisal/-a Jule » 03 Mar 2017, 20:13

Preveč čisto, jaz bi se bal začeti delati da ne bi kaj razmetal ali umazal.
Jule

Kraj: Ajdovščina
Zahvalil se je: 138 krat
Prejel zahvalo: 157 krat
Število neizkoriščenih povabil: 18

OdgovorNapisal/-a luccabrassi » 03 Jul 2017, 12:57

Kam pospravljate izvijače , pincete , klešče , pumpice in podoben droben namizen inventor?

Dobil sem velike kartotečne kovinske predalnike in vanje sem dal plastične škatle https://www.interdiskont.si/vsi-izdelki/izdelek.aspx/i6420 in v eni imam izvijače v drugi klešče ...je pa malo nerodno iskat kar potrebuješ.

mislil sem na kakšne namenski predalnik , ne vem opa kateri je dober in cenovno ugoden nekaj v tem stilu (kovček kasetnik )
http://www.bolha.com/stroji-orodja/rocno-orodje/kovcki-vozicki-za-orodje/vozicek-za-orodje-1307969419.html ponavadi imajo pločevino iz pleha tankega kot papir za tega ne vem - ve kdo ?

tale uniorjev voziček je tudi še ugoden , zanj pa tudi ne vem kako kvaliteten je , modri vem da so so pa tudi dragi
http://www.bolha.com/stroji-orodja/rocno-orodje/kovcki-vozicki-za-orodje/vozicek-za-orodje-economic-940eco-unior-1302373847.html
Moments Before Detonation .............TT
Uporabniški avatar
luccabrassi

Kraj: KOČEVJE - IDRIJA
Zahvalil se je: 148 krat
Prejel zahvalo: 123 krat
Število neizkoriščenih povabil: 62

OdgovorNapisal/-a Kroko » 03 Jul 2017, 15:59

Imam rdeči uniorjev ECO voziček in je kvalitetno narejen.
http://www.planet-cnc.com poskakuješ na eni nogi in žvižgaš alpske podoknice Kroko was here!
Uporabniški avatar
Kroko

Zahvalil se je: 633 krat
Prejel zahvalo: 1386 krat

OdgovorNapisal/-a mitkum » 03 Jul 2017, 16:09

Jaz imam rdečega iz prvega linka. V bauhausu stane mislim da 100€. V njem imam vse orodje za stružnico, ki ni ravno lahko in nimam nekih pripomb čez kvaliteto. Predali nimajo polnega izvleka. Večinoma imam postavljenega na enem mestu in ga ne vozim okrog. Pločevina mislim da je 1mm. Sicer se ga pa ne da primerjati z uniorjevim vozičkom.
mitkum

Kraj: Logatec/Kalce
Zahvalil se je: 63 krat
Prejel zahvalo: 112 krat
Število neizkoriščenih povabil: 15

OdgovorNapisal/-a VolkD » 03 Jul 2017, 16:20

Jaz imam pa uniorjevega že vsaj 30 let. Žal je tako postavljen, da se ga ne da nič voziti, pa še zraven ne moreš priti,... bo treba to spremeniti.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a S55TA » 28 Jul 2017, 15:42

Mater mene je pa sram. Iščem čistilko, hehe.

L.P.Tomo
Uporabniški avatar
S55TA

Kraj: Turjak
Zahvalil se je: 2 krat
Prejel zahvalo: 32 krat
Uporabnika povabil: radix
Število neizkoriščenih povabil: 3

OdgovorNapisal/-a VolkD » 28 Jul 2017, 17:39

S55TA je napisal/-a:Mater mene je pa sram. Iščem čistilko, hehe.
Ko jo najdeš jo pošlji še k meni. Pa priporočilo prosim.
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a s59ma » 28 Jul 2017, 17:58

Kroko je napisal/-a:Imam rdeči uniorjev ECO voziček in je kvalitetno narejen.

+1

Ko sem ga kupoval, mi je bil dosti boljši od Interdiskont/Bauhausovih. Je kvalitetno prašno barvan in dobro narejen.
Moja edina pripomba so malo (pre)kratki predali. Moder Uniorjev je sicer boljši (globlji), ampak razlika v ceni je bila ohoho...
Na napakah se učimo (pametni se na tujih).
s59ma

Kraj: Medvode
Zahvalil se je: 21 krat
Prejel zahvalo: 66 krat
Uporabnika povabil: mirkatmir
Število neizkoriščenih povabil: 6

OdgovorNapisal/-a cero » 27 Maj 2018, 22:26

V tem videu je predstavljen doma narejen voziček za najpogosteje uporabljno orodje:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... WQAYfGxsPE

Mogoče komu pride prav.
cero

Kraj: Vipava
Zahvalil se je: 155 krat
Prejel zahvalo: 359 krat
Število neizkoriščenih povabil: 37

OdgovorNapisal/-a VolkD » 27 Maj 2018, 23:39

cero je napisal/-a:Mogoče komu pride prav.
Zanimiva ideja, mogoče pa res,...
Zbereš skupaj vse orodje, ki ga pogosteje uporabljaš in mu daš primerno mesto na takem vozičku glede na pogostost uporabe.
Vredno razmisleka.
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

OdgovorNapisal/-a eldi2011 » 28 Maj 2018, 08:14

Meni se zdi bolj kot zbiralec orodja. Ne razumem, zakaj pri dveh rokah in eni glavi potrebuješ po več kot deset kosov enakega orodja ?
No ja za snemanje videov je ok. Imam občutek, da več snema za YT, kot pa v resnici uporablja to orodje.

Darko, si ne predstavljam, da še en tak voziček daš v delavnico :_think .... Po dvorišču ne rečem :_rolling ...
Uporabniški avatar
eldi2011

Kraj: Domžale
Zahvalil se je: 878 krat
Prejel zahvalo: 365 krat
Število neizkoriščenih povabil: 159

Vrni se na Delovna soba, delavnica, garaža, ...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost