Pokaži delavnico

Kako si urejamo naše delovne in pomožne prostore.

Moderator: S53AL

Pokaži delavnico

OdgovorNapisal/-a VolkD » 01 Avg 2018, 08:54

IMG_20180731_211115.jpg

Tole je moja "letna rezidenca". Poleti je tu lepo. Je v senci, malo zaščiteno pred dežjem, na zraku. Pozimi je to dom burje in snega.
Zato moram pohiteti in tole pravočasno umakniti noter.
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo bolečine, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijowww.S5tech.net
Uporabniški avatar
VolkD
Administratorji strani

Kraj: Kačiče (Divača)
Zahvalil se je: 7295 krat
Prejel zahvalo: 4457 krat
Uporabnika povabil: Vrtni palček
Število neizkoriščenih povabil: 255

Re: Pokaži delavnico

OdgovorNapisal/-a ivor » 01 Avg 2018, 20:18

To dejansko ni delavnica, ampak moja kuhinja, dnevna soba in jedilni kot. Ker sam kuham minimalno in se večinoma hranim izven hiše, prave delavnice pa nimam, je situacija potem taka: na kuhinjski mizi se dobi orodje, žičke, cin, upore in čipovje, pod mizo pa kraljuje stari osciloskop. Po potrebi se najde še napajalnik, frekvencmeter ali DDS generator, ki so drugače varno spravljeni v omari. Ko je treba vseeno kaj doma na hitro pojesti (zajtrk, malica), vse skupaj umaknem v en kot mize in si pripravim par kvadratnih decimetrov prostora, potem pa naprej po starem. Najhuje je, ko se na mizi najde lesena škatla kakega starega radia na elektronke in jo je treba non-stop prenašati okoli kot mačka mlade. :_CR
Zato je na vseh mojih fotografijah prenovljenih starih radiev na forumu, vedno v ozadju videti vodovodne pipe, kuhinjske elemente in na steni obešene kuhinjske cunje za sušenje posode. :oops:
Na balkonu bi bilo sicer dovolj prostora, vendar pozimi zebe in piha, poleti pa ves dopoldan žari močno sonce. Rabim ga le za mehanična dela (žaganje, vrtanje).
Priponke
IMG_20180801_164846.jpg
Slabo urejeni nered
Imam problem za vsako rešitev. - Imam problem za svako rješenje.
Uporabniški avatar
ivor

Kraj: Koper
Zahvalil se je: 546 krat
Prejel zahvalo: 667 krat
Uporabnika povabil: forest70
Število neizkoriščenih povabil: 255

Vrni se na Delovna soba, delavnica, garaža, ...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost